• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

УВАГА! САЙТ ПЕРЕНЕСЕНО - ПОСИЛАННЯ НА НОВИЙ САЙТ.

Для здійснення електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти перейдіть за посиланням
Комунальний дошкільний навчальний заклад №21 "Казка" (ясла-садок) комбінованого типу художньо-естетичного спрямуванняПосилання
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс № 1(середня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) м. Покров Дніпропетровської обл."Посилання
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс №2 (середня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) м.Покров Дніпропетровської області"Посилання
Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання (середня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад) м.Покров Дніпропетровської області», дошкільне відділенняПосилання
Комунальний заклад дошкільної освіти №11 "Сонечко" (ясла-садок) Покровської міської ради Дніпропетровської областіПосилання
Комунальний заклад дошкільної освіти № 13 "Малятко" (сла - садок) Покровської міської ради Дніпропетровської областіПосилання
Комунальний заклад дошкільної освіти № 16 ( ясла - садок) Покровської міської ради Дніпропетровської областіПосилання
Комунальний дошкільний навчальний заклад № 22 (ясла-садок) комбінованого типу фізкультурно-оздоровчого спрямування м.Покров Дніпропетровської областіПосилання
Комунальний спеціальний заклад дошкільної освіти № 5 "Червона Шапочка" (ясла-садок) Покровської міської ради Дніпропетровської областіПосилання
Комунальний заклад дошкільної освіти №1 "Сонечко" (ясла-садок) Покровської міської ради Дніпропетровської областіПосилання

Посилання для реєстрації

/Files/images/2016-2017_nr/реєстрація.png

Відео інструкція по електронній реєстрації для батьків


Крок 1. Вибір садочка

 1. Перш за все, батьки повинні визначитись з номером дитсадка, куди вони хотіли би записати свою дитину. Для цього необхідно зайти на сайт управління освіти Покровської міської ради (рубрика „ Методична робота ”, розділ „ Дошкільна освіта” ) і ознайомитись зі списком комунальних закладів освіти міста та системою дошкільної освіти, Завітати на сайт садочку і переглянути детальну інформацію про заклади та коли і як відбувається набір дітей у групи.

 2. Знайдіть на сайті садочку або управління освіти розділ „Електронна реєстрація до ЗДО”.

 3. Перегляньте стан черги у вибраному Вами закладі дошкільної освіти . Зважте шанс на зарахування Вашої дитини до вибраного закладу. У разі необхідності перегляньте черги в інших близько розміщених садочках і виберіть той, до якого ви будете реєструвати свою дитину.

Крок 2. Реєстрація дитини до електронної черги:

 1. Якщо Ви обрали тип та відповідну вікову групу для Вашої дитини,заповніть реєстраційну форму – заяву (при цьому в електронній заяві необхідно заповнити усі поля, які пропонуються. Дані, занесені до форми, доступні лише для Вас та директора ЗДО) Пам’ятайте !Заяву на зарахування дитини до електронної черги можна подати лише до одного ЗДО.
  Заповнюйте у заяві пільгу лише при її наявності в момент реєстрації, відповідно до документів про зазначену пільгу, які слід буде пред’явити керівнику садочку (оригінал та копію) упродовж 10 днів після реєстрації в електронній черзі (копію завіряє керівник згідно з оригіналом). У разі навмисно внесених некоректних даних до заяви та внесеної некоректно пільги, яка не підтверджується відповідними документами, Ви втратите право на зарахування дитини та вимушені будете реєструватися у черзі

 2. При успішній реєстрації Вашої заяви в черзі буде встановлено статус– «Очікування». Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних підстав.

 3. Перегляньте одразу стан черги та перевірте, під яким номером зареєстрована дитина у вибраному Вами дошкільному навчальному закладі. У черзі видно кількість дітей, яких зареєстрували до даної групи раніше.

 4. При успішній реєстрації та вірно зазначеній у заяві Вашої електронної адреси Ви отримаєте лист.

 5. При реєстрації дитини до черги до ЗДО Вам необхідно обов’язково записати код видалення, який буде відомо лише Вам . Маючи зазначений код Ви легко зможете видаляти з черги дитину у разі зміни життєвих обставин ( переїзду тощо) або бажання зареєструвати дитину в чергу іншого садочку.

 6. Систематично відслідковуйте зміни у черзі обраної Вами групи та повідомлення, які надходять на Вашу електронну адресу.

Крок 3. Підготовка до зарахування дитини у групу дитячого садка:

 1. Електронна реєстрація дитини до ЗДО дає можливість на її зарахування у відповідності до черги при наявності вільних місць у обраному дитячому садочку.

 2. Наявність в електронній черзі інформації про дитину, яка буде відвідувати ЗДО, є обов’язковою умовою для її зарахування до дошкільного навчального закладу (Інформація про дитину доступна лише для Вас та керівника закладу).

 3. При наявності вільного місця у закладі, директор ЗДО присвоює новий статус дитини у черзі – «До зарахування» . Зазначену зміну Ви зможетепобачити при системному перегляді стану черги (або з повідомлення про новий статус дитини у черзі «До зарахування» , яке надійшло на Вашу електронну поштову скриньку. Про зміну статусу дитини в черзі Вас може повідомити керівник у телефонному режимі ).

 4. При отриманні повідомлення «До зарахування» дитини до дитячого садочку, Вам необхідно упродовж 20 днів здійснити процедуру оформлення дитини до садочку згідно з чинним законодавством. З’явитися з дитиною і відповідними документами до ЗДО (див. Правила прийому дітей до ЗДО міста)При собі необхідно мати усі необхідні документи, свідоцтво про народження дитини та документ, що підтверджує пільгу у разі її наявності (оригінали та копії) відповідно до пункту 3.3 Положення про електрону реєстрацію.

 5. Упродовж 20 днів здати отримання заявником повідомлення «До зарахування», при наявності вільного місця, керівник навчального закладу здійснює зарахування зареєстрованої дитини відповідно до пред’явлених документів, визначених нормативними та законодавчими нормами.

 6. Якщо ви не з’явилися у 20-тиденний термін і не повідомили про причини відсутності, Ваша черга автоматично скасовується.

 7. У разі неможливості оформити дитину до дитячого садочку у визначений 20-ти денний термін (перебування у іншій місцевості, хвороба тощо) обов’язково проінформуйте про це керівника закладу (у телефонному режимі або з’явившись до закладу) та вкажіть конкретну дату, коли Ви реально зможете з’явитися до ЗДО для зарахування дитини.

 8. За батьками залишається право самостійно виключити дитину з електронної черги.

 9. Лише після вилучення з черги дитину можливо зареєструвати до іншого садочку.

 10. У випадку виявлення навмисно внесених некоректних даних для подання заявок у різні ЗДО, такі заявки можуть бути повністю вилучені.

Крок 4. Процедура зарахування:

 1. Зарахування дитини до ЗДО здійснюється виключно керівником закладу , при наявності вільних місць, відповідно до електронної черги.. Формування груп у ЗДО здійснюється виключно з переліку дітей, внесених до електронної черги.

 2. У січні місяці кожного року керівник дошкільного закладу в реєстрі на сайті, у розділі керування групами та на сайті дошкільного закладу (Головна сторінка) повинен вказати прогнозовану кількість місць конкретної вікової групи на наступний навчальний рік

 3. Прийом дітей переддошкільного віку (від 2 до 3 років) у дошкільний заклад проводиться у серпні місяці. Заяви, подані на зарахування до груп дітей віком від 2 до 3 років, розглядаються директором ЗДО до 15 серпня поточного року.

 4. У випадку недоукомплектування груп, керівник ЗДО здійснює прийом впродовж календарного рокувідповідно до електронної черги ( відповідно до списків сформованих електронною базою даних,пункт 3.1 Положення про електрону реєстрацію ). Керівник розглядає заяви у порядку їх реєстраційних номерів у черзі.

 5. При поданні заяви їй присвоюється реєстраційний номер черги відносно групи, у яку подана заявка на зарахування. Реєстраційні номери заявок присвоюються автоматично програмою відповідно до дати подання заявок.

 6. Реєстраційна форма – заява роздруковується керівником закладу при перегляді черги.. Усі реєстраційні форми зберігаються в папці «Електронна черга до дитячого садка №….». При зарахуванні перекладається до особової справи дитини.

 7. Стан заяви передбачає такі статуси: « Очікування» - присвоюється автоматично всім поданим заявкам.

 8. Керівник закладу систематично переглядає стан черги, у разі виявлення зареєстрованих дітей пільгової категорії, через 10 днів після реєстрації повинен запросити батьків для перевірки документів, які засвідчують обрану пільгу та залишити у садку копію документа про пільгу (додати зазначений документ до реєстраційної форми).

 9. Статус «До зарахування» присвоюється керівником, якщо дитина попадає у список формування груп даного ЗДО на новий навчальний рік (дата зарахування визначається відповідно до нормативних документів – початок функціонування групи відповідно до мережі груп відповідного навчального року.) або при доборі упродовж року у разі появи вільних місць у групах.

 10. Зарахування дитини до дитячого садка здійснюється у присутності батьків з дитиною на підставі документів, визначених чинним законодавством

 11. Батьки , які не отримали статус « До зарахування» дитини через відсутність місць, можуть залишити її у черзі до появи вільного місця. У цьому разі дитина буде автоматично перенесена в чергу на наступний рік відповідно до дати реєстрації та віку дитини. За батьками залишається право, видаливши дитину із черги даного садочку, зареєструвати її до іншого ЗДО. При цьому нова черга у обраному садочку буде відповідати новій даті реєстрації.


Кiлькiсть переглядiв: 2254