НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ
- ІІ місце - Черниш Єлизавета, учениця 8-А класу КЗ "Ліцей" (вчитель Горлова Т.А.)
- ІІІ місце - Погорєлова Анастасія, учениця 9 класу КЗ "СЗШ №9" (вчитель Волик Н.А.)
- ІІ місце - Сверидюк Ельвіра, учениця 9 класу КЗ "СЗШ №9" (вчитель Балак І.А.)
- ІІІ місце - Руденко Каріна, учениця 9 класу КЗ "НВК №2" (вчитель Ткаченко О.К.)
- ІІІ місце - Ярошенко Катерина, учениця 11 класу КЗ "НВК №2" (Вчитель Лобунець Л.В.)
- ІІІ місце - Косенко Дарі'я, учениця 10 класу КЗ "Ліцей" (Вчитель Петренко Л.Й.)
- ІІ місце - Коркін Дмитро, учень 10 класу КЗ "СЗШ №6" (Вчитель Кучеренко Т.М.)
- IV місце - Ігнатенко Владислава, учениця 8 класу КЗ "СЗШ №6" (Вчитель Кученренко Т.М.)
- IV місце - Золотарьов Артем, учень 11 класу КЗ "СЗШ №9" (Вчитель Шульга С.М.)
№ | Переможець | Клас | Заклад | Вчитель |
Українська мова | ||||
1 | Бобрицька Катерина | 11 | КЗ «СЗШ №9» | Волик Н.А. |
2 | Мирошниченко Таміла | 10 | КЗ «НВО» | Горлова Т.А. |
3 | Погорєлова Анастасія | 9 | КЗ «СЗШ №9» | Волик Н.А. |
4 | Черниш Єлизавета | 8 | КЗ «Ліцей» | Шмагайло Т.Ф. |
Екологія | ||||
1 | Поліщенко Сергій | 11 | КЗ «Ліцей» | Балихіна Л.Г. |
Біологія | ||||
1 | Поліщенко Сергій | 11 | КЗ «Ліцей» | Балихіна Л.Г. |
2 | Звичайна Аліна | 10 | КЗ «СЗШ №9» | Славич О.С. |
3 | Мотрончук Поліна | 9 | КЗ «НВК №2» | Дворецька С.І. |
4 | Лісніченко Микола | 8 | КЗ «СЗШ №4» | Чижик Т.В. |
5 | Глух Карина | 8 | КЗ «СЗШ №6» | Усик А.В. |
Географія | ||||
1 | Трунов Олександр | 11 | КЗ «Ліцей» | Фесенко Л.В |
2 | Коркін Дмитро | 10 | КЗ «СЗШ №6» | Кучеренко Т.М. |
3 | Швець Сергій | 9 | КЗ «СЗШ №6» | Кучеренко Т.М. |
4 | Ігнатенко Владислав | 8 | КЗ «СЗШ №6» | Кучеренко Т.М. |
Хімія | ||||
1 | Поліщенко Сергій | 11 | КЗ «Ліцей» | Проценко Н.І. |
2 | Вовк Богдан | 10 | КЗ «СЗШ №4» | Собіщанська В.І |
3 | Костогриз Іван | 9 | КЗ «НВО» | Собіщанська В.І. |
4 | Карпова Марія | 8 | КЗ «СЗШ №4» | Собіщанська В.І |
Фізика | ||||
1 | Трунов Олександр | 11 | КЗ «Ліцей» | Шульга С.М. |
2 | Букірєв Андрій | 10 | КЗ «НВК №2» | Бурлай Л.П. |
3 | Татюк Михайло | 9 | КЗ «Ліцей» | Шульга С.М. |
4 | Черниш Єлизавета | 8 | КЗ «Ліцей» | Шульга С.М. |
Астрономія | ||||
1 | Золотарьов Артем | 11 | КЗ «СЗШ №9» | Шульга С.М. |
Математика | ||||
1 | Трунов Олександр | 11 | КЗ «Ліцей» | Сидоренко В.М. |
2 | Мовчан Владислав | 10 | КЗ «НВК №2» | Рєпкіна В.Є. |
3 | Єфіменко Іван | 9 | КЗ «НВК №2» | Рєпкіна В.Є. |
4 | Черниш Єлизавета | 8 | КЗ «Ліцей» | Фабіянчик Т.Й. |
5 | Сульженко Вадим | 7 | КЗ «СЗШ №9» | Троян Л.С. |
Англійська мова | ||||
1 | Коваленко Артур | 11 | КЗ «Ліцей» | Петренко Л.Й. |
2 | Косенко Дар’я | 10 | КЗ «Ліцей» | Петренко Л.Й. |
3 | Чмихал Марія | 9 | КЗ «НВК №2» | Притула О.О. |
4 | Непосидяка Микола | 8 | КЗ «СЗШ №6» | Дубинець А.І. |
Історія | ||||
1 | Пігарєв Станіслав | 11 | КЗ «СЗШ №9» | Балак І.А. |
2 | Коркін Дмитро | 10 | КЗ «СЗШ №6» | Пастух А.Т. |
3 | Сверидюк Ельвіра | 9 | КЗ «НВК №2» | Музикант Т.Л. |
4 | Черниш Єлизавета | 8 | КЗ «Ліцей» | Махинько А.Г. |
Інформатика | ||||
1 | Мосієнко Роман | 11 | КЗ «НВК №2» | Курочкіна Ю.М. |
2 | Плохута Єлизавета | 9 | КЗ «НВК №1» | Варваровський О.В. |
Інформаційні технології | ||||
1 | Росохата Анна | 11 | КЗ «НВК №2» | Курочкіна Ю.М. |
2 | Миркулов Михайло | 9 | КЗ «СЗШ №6» | Рижикова Т.С. |
Правознавство | ||||
1 | Пігарєв Станіслав | 11 | КЗ «СЗШ №9» | Балак І.А. |
2 | Кондратенко Анна | 10 | КЗ «СЗШ №6» | Пастух А.Т. |
3 | Кобякова Валерія | 9 | КЗ «Ліцей» | Махинько А.Г. |
Російська мова | ||||
1 | Богдановська Єлизавета | 11 | КЗ «СЗШ №9» | Гаркуша В.В. |
2 | Бугайова Ксенія | 10 | КЗ «СЗШ №9» | Гаркуша В.В. |
3 | Дунаєв Владислав | 9 | КЗ «НВК №2» | Ільчук С.Е. |
4 | Рудь Вікторія | 8 | КЗ «НВК №2» | Яремчук О.А. |
Економіка | ||||
1 | Коблюк Катерина | 11 | КЗ «СЗШ №6» | Гоцелюк В.А. |
2 | Башкіров Андрій | 10 | КЗ «НВК №2» | Башкірова Ю.Ю. |
Обслуговуюча праця | ||||
1 | Ярошенко Катерина | 11 | КЗ «НВК №1» | Лобунець Л.В. |
2 | Руденко Каріна | 9 | КЗ «НВК №2» | Ткаченко О.К. |
Технічна праця | ||||
1 | Жерносік Михайло | 11 | КЗ «НВО» | Михайленко Г.Л. |
2 | Мінаєнко Олексій | 9 | КЗ «НВК №1» | Ребенок Т.В. |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпіади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Бєкарєв Володимир Олегович | КЗ «НВК №1» | 9 | І | Ребенок Тамара Вікторівна |
2 | Романюк Едуард Олександрович | КЗ «НВК №1» | 11 | І | Ребенок Тамара Вікторівна |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпіади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Ярошенко Катерина | КЗ «НВК №1» | 9 | І | Лобунець Людмила Валентинівна |
2 | Плужник Анна Сергіївна | КЗ «СЗШ №9» | 11 | І | Бондаренко Валентина Миколаївна |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Число, місяць, рік народження | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпіади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Дунаєв Владислав Вячеславович | 26.01.2004 | КЗ «НВК №2» | 8 | І | Дворецька Світлана Іванівна |
2 | Паніщева Дарія Олегівна | 04.04.2003 | КЗ «СЗШ №9» | 9 | І | Славич Ольга Станіславівна |
3 | Поліщенко Сергій Сергійович | 23.11.2001 | КЗ «Ліцей» | 10 | І | Балихіна Людмила Геннадіївна |
4 | Макаров Іван Сергійович | 12.02.2001 | КЗ «СЗШ №9» | 11 | І | Славич Ольга Станіславівна |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпі-ади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Погорєлова Анастасія Святославівна | КЗ «СЗШ №9» | 8 | I | Волик Надія Андріївна |
2 | Назарук Дар’я Віталіївна | КЗ «Ліцей»» | 9 | I | Шмагайло Тетяна Федорівна |
3 | Ледньова Дар’я Вікторівна | КЗ «Ліцей» | 10 | I | Ейхвальд галина Миколаївна |
4 | Жигула Софія Ігорівна | КЗ «Ліцей» | 11 | I | Ейхвальд галина Миколаївна |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Число, місяць, рік народження | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпіади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Мотрончук Поліна Андріївна | 16.12.2003 | КЗ «НВК №2» | 8 | І | Башкірова Юлія Юріївна |
2 | Демидов Даніїл Шухратович | 01.01.2003 | КЗ «СЗШ №2» | 9 | І | Заболотна Олена Василівна |
3 | Хода Анастасія Ігорівна | 23.12.2001 | КЗ «Ліцей» | 10 | І | Фесенко Любов Вікторівна |
4 | Шевченко Ольвія Дмитрівна | 01.01.2001 | КЗ «Ліцей» | 11 | І | Фесенко Любов Вікторівна |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Число, місяць, рік народження | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпіади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Макаров Іван Сергійович | 12.02.2001 | КЗ «СЗШ№9» | 11 | І | Козлова Інна Савівна |
2 | Дем'яненко Дмитро Андрійович | 14.10.2001 | КЗ «НВК №2» | 10 | І | Рєпкіна Валентина Єгорівна |
3 | Паніщева Дар'я Олегівна | 04.04.2003 | КЗ «СЗШ№9» | 9 | І | Козлова Інна Савівна |
4 | Єфіменко Іван Олексійович | 26.02.2004 | КЗ «НВК №2» | 8 | І | Рєпкіна Валентина Єгорівна |
5 | Черниш Єлизавета Віталіївна | 13.04.2005 | КЗ «Ліцей» | 7 | І | Фабіянчик Тяна Йосипівна |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпі-ади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Мотрончук Поліна Андріївна | КЗ «НВК №2» | 8 | I | Музикант Тетяна Леонідівна |
2 | Качан Іванна Володимирівна | КЗ «СЗШ №2»» | 9 | I | Щербакова Галина Євтихівна |
3 | Воронін Дмитро Михайлович | КЗ «СЗШ №4» | 10 | I | Томаш Яна Янівна |
4 | Костін Вадим Дмитрович | КЗ «НВК №2»» | 11 | I | Котій Марина Вікторівна |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Число, місяць, рік народження | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпі-ади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Костін Вадим Вікторович | 24.10.2000 | КЗ «НВК №2» | 11 | I | Башкірова Юлія Юріївна |
2 | Сичова Катерина Ігорівна | 18.07.2000 | КЗ «СЗШ №9»» | 10 | I | Черепанова Алла Володимирівна |
3 | Букірєв Андрій Олександрович | 13.01.2003 | КЗ «НВК №2» | 9 | I | Башкірова Юлія Юріївна |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпі-ади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Чмихал Марія | КЗ «НВК №2» | 8 | I | Притула О.О. |
2 | Косенко Дар’я Олексіївна | КЗ «НВК №2»» | 9 | I | Притула О.О. |
3 | Салоїд Максим Володимирович | КЗ «Ліцей» | 10 | I | Гродецька Л.О. |
4 | Жигула Софія Ігорівна | КЗ «Ліцей»» | 11 | I | Гродецька Л.О. |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпі-ади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Мотрончук Поліна Андріївна | КЗ «НВК №2» | 8 | I | Бурлай Лариса Петрівна |
2 | Букірєв Андрій Олександрович | КЗ «НВК №2»» | 9 | I | Бурлай Лариса Петрівна |
3 | Грунов Олександр Олександрович | КЗ «Ліцей» | 10 | I | Шульга Сергій Миколайович |
4 | Єтчій Анастасія Миколаївна | КЗ «НВК №2»» | 11 | I | Бурлай Лариса Петрівна |
№ | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Число, місяць, рік народження | Назва навчального закладу | Клас | Місце на ІІ етапі олімпі-ади | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Костін Вадим Вікторович | 24.10.2000 | КЗ «НВК №2» | 11 | I | Дворецька Світлана Іванівна |
Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099 затверджене Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності
Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
Оргкомітет II етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
Навчальний заклад | Українська мова | Історія | Біологія | Хімія | Географія | Правознавство | |||||||
НВК№1 | 5 | 4 | 7 | 5 | 2 | 3 | |||||||
НВК№2 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | |||||||
Ліцей | 3 | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | |||||||
СЗШ№2 | 4 | 2 | 6 | 3 | 3 | 9 | |||||||
СЗШ№4 | 7 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
СЗШ№6 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 7 | |||||||
СЗШ№9 | 2 | 4 | 2 | 6 | 4 | 6 | |||||||
ЧНСЗШ | 6 | 3 | 3 | 7 | 5 | 2 | |||||||
ОНСЗШ | 6 | 6 | 7 | 8 | 6 | 5 |
Навчальний заклад | Українська мова | Історія | Біологія | Хімія | Географія | Правознавство | Економіка | ||||||||||||
10 | 11 | 10 | 11 | 10 | 11 | 10 | 11 | 10 | 11 | 10 | 11 | 10 | 11 | ||||||
НВК№1 | 3 | 4 | 5 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 5 | 2 | 2 | |||||
НВК№2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | |||||
Ліцей | 1 | 4 | 3 | 5 | 2 | 3 | 3 | ||||||||||||
СЗШ№2 | 5 | 5 | 2 | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 | 5 | 1 | 4 | 2 | 4 | ||||||
СЗШ№6 | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||||||||||
СЗШ№9 | 4 | 2 | 3 | 5 | 1 | 3 | 2 | 5 | 1 | 3 | 5 | 4 | 2 | 5 |