• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • "ДИВОМАНДРИ. УКРАЇНА - ЛЕГЕНД ТА МІФІВ КРАЇНА"

"ДИВОМАНДРИ. УКРАЇНА - ЛЕГЕНД ТА МІФІВ КРАЇНА"

2021-11-08

/Files/images/2021/245203994_4908752392546721_2787396284222293154_n.png

Творча команда вихованців та педагогів навчально-виховного об'єднання долучилася до створення першої інтерактивної карти українських легенд та міфів.

Всеукраїнський проєкт “Дивомандри. Україна - легенд та міфів країна” збирає найцікавіші історії, щоби розповісти про них кожному маленькому українцю у форматі мультфільмів.

Проєкт створено до 30-ї річниці Незалежності України, щоб познайомити дітей та дорослих з неймовірною культурною спадщиною нашої країни – українською міфологією, розповідаючи про відомі й невідомі легенди та унікальних героїв. Славетні герої, які з’являються у розповідях, постають у ймовірних образах та за цікавих обставин, потрапляючи у пригоди, які зараз вкарбовані у міфологію та історичні пам’ятки України.

У межах конкурсу в описі та ілюстраціях слід було представити міф або легенду рідного краю, де проживаєш.

Учні четвертих, п'ятих і шостих класів та їх наставники - Олена Клокова, Тетяна Кирпа, Лариса Ігнатенко, Тетяна Перепелка, Любов Черевченко представили на розгляд конкурсного журі цікаві роботи - легенди про Івана Сірка та річку Чортомлик й історії про пам'ятні та історичні місця рідного краю. На основі цих творчих доробків були створені анімаційні стрічки.

Представлені роботи отримали схвальні відгуки суддійства! За участь у Всеукраїнському конкурсі та вагомий внесок у збереження та поширення культурного спадку нації серед школярів та народу України, учні та педагоги НВО відзначені дипломами!

За допомоги участі команд з різних куточків України сформовано першу інтерактивну мапу легенд та міфів України.

Інтерактивну мапу можна подивитися за посиланням (легенда про Івана Сірка та річку Чортомлик): https://dyvomandry.com.ua/myphs-plusplus/legenda-pro-ivana-sirka-j-richku-chortomlyk/

Наша країна має багаті культурні надбання, про які варто знати та розповідати підростаючому поколінню. “Дивомандри” - гарна ідея та цікавий формат, аби залучити самих дітей до збереження та відтворення українського фольклору та історичної спадщини!

Прес-служба міського голови.

Кiлькiсть переглядiв: 106

Коментарi